Venkovský dům

Rodinné domy, knihy o stavbě a rekonstrukci

Rodinný dům na klíč

Pro ty, kteří uvažují o stavbě domu na klíč, jsme napsali knihu, věnující se problematice stavby rodinného domu. Díky informacím obsaženým v této knize získáte větší přehled o realizaci domu a jednání s dodavatelem, což vám ušetří drahocenný čas a hlavně peníze. Při psaní jsme čerpali z mnohaletých zkušeností se stavbami rodinných domů na klíč.

Dům na klíč je řešením pro ty, kteří nechtějí mít s realizací domu žádné starosti. Projekt domu, zakreslení na pozemek a samotnou stavbu domu můžete tak delegovat na nás. Nabízíme Vám zděné domy na klíč. Výsledná cena rodinného domu na klíč je ovlivněna několika faktory. Jedním z nich je doprava stavebního materiálu a dělníků. Cena domu na klíč zpravidla stoupá s dojezdovou vzdáleností stavební firmy. Dům na klíč bývá dražší, pokud je jeho tvar atypický a komplikuje se tak jednání se stavebními úřady. Také proto mají venkovské domy na klíč tradiční český charakter. Dalším významným údajem v ceně levného domu na klíč je aktuální hodnota DPH , která se od ledna 2013 opět změní. Proto jsou ceny rodinných domů na klíč obvykle uváděny bez DPH.

Tato kniha Vás připraví na stavbu Vašeho domu na klíč!

Dáváme důraz na kvalitu a perfektní funkčnost dispozice, a proto se specializujem pouze na zděné domy a máme v nabídce jen šest různých domů na klíč. Kvalita provedení domu na klíč logicky klesá s variabilitou nabízených řešení. V ceně domu je možnost úprav projektu dle Vašeho přání, avšak základní koncept navrhovaného domu se snažíme zachovat.

Levné domy na klíč jsou domy, jejichž cena nepřesáhne dva miliony korun. Mezi tyto domy patří i venkovský dům střední. Objednejte si projekt domu pro stavbu svépomocí, nebo kompletní realizaci na klíč.

Pokud jste šikovní a máte chuť si stavbu domu řídit sami, nabízíme Vám dokumentaci pro stavební povolení, která obsahuje všechny potřebné plány vhodné pro stavbu domu svépomocíLevný dům do milionu se pak může stát lehce realitou.

Není pro Vás rekonstrukce domu finančně výhodnější volbou?

Rekonstrukce starých domů je trend, který nabývá v dnešní době, kdy je horlivá výstavba odstartovaná v 90.letech již v útlumu, na významu. Staré domy se stavěly z kvalitních poctivých materiálů a jejich citlivá přestavba značně zvýší jejich hodnotu. Starší venkovské domy mají své kouzlo a jsou daleko malebnější než dnešní obvyklá produkce. Před tím, než začnete plánovat stavbu domu na klíč, zamyslete se nad tím, zda není výhodnější koupit starší dům a ten rekonstruovat. K tomu Vám pomůže i kniha rekonstrukce domu.