Venkovský dům

Rodinné domy, knihy o stavbě a rekonstrukci

Dům do 2 milionů

Při stavbě domu do 2 milionů je nutné stavbu důmyslně naplánovat, protože každé podcenění situace může mít za následek překročení stanoveného finančního limitu. Abyste získali před stavbou domu dokonalý přehled v dané problematice, napsali jsme pro Vás knihu stavba domu. Pro její napsání jsme čerpali z mnohaletých zkušeností se stavbami rodinných domů do 2 milionů. Pakliže plánujete stavbu rodinného domu do 2 milionů, je tato publikace určena právě pro Vás! Objednávejte ZDE.

V dnešní době lze pořídit rodinný dům na klíč do 2 milionů s rozlohou místností pohybující se kolem do 80 m2. Nabízíme Vám zděné domy do 2 mil. korun, jejichž přesná cena závisí především na druhu použitých materiálů a dojezdové vzdálenosti stavební firmy. Je poměrně znatelný finanční, ale i estetický a kvalitativní rozdíl mezi klasickou pálenou krytinou a plechem,nebo betonovými taškami. Tyto cenové rozdíly jdou promítnout prakticky do všech materiálů a záleží pouze na klientovi, jakým řešením dá osobně přednost. Dalším důležitým faktorem, ovlivňujícím konečnou cenu rodinného domu, je aktuální sazba DPH.

Jak postupovat při výběru vhodného dodavatele?

Plánujete stavět dům do dvou milionů?

Právě pro Vás jsme napsali knihu, kterou si můžete objednat zde. Kupte si novou publikaci, která Vám usnadní mnoho kroků na cestě k Vašemu novému domu. Publikace je k dostání také ve formě elektronické knihy- e-booku.

Rodinné domy do 2 milionů patří do kategorie nejvíce vyhledávaných a žádaných projektů. Na internetu a v katalozích jich lze najít obrovské množství, ve kterém je velice obtížné se orientovat. Detailně jsme prostudovali nejprodávanější typové domy do 2 milionů a na základě této rešerše jsme navrhli dům, který kombinuje jejich největší výhody. Venkovský dům střední je propracovaný návrh domu s přehledným dispozičním a materiálovým řešením. Eliminovali jsme plochu chodeb na minimum a vyšší konstrukční výška zas lépe prosvětluje dispozici. Naším cílem bylo navrhnout ideální dům do 2 milionů. Pokračujte na detailnější prezentaci středního domu ZDE.