Venkovský dům

Rodinné domy, knihy o stavbě a rekonstrukci

Levné domky na klíč

Pro ty, kteří uvažují o stavbě domku na klíč jsme napsali knihu. Díky této knize získáte ucelený přehled v problematice, a ušetříte tak čas i peníze. Při psaní jsme čerpali z mnohaletých zkušeností se stavbami rodinných domů na klíč. Knihu objednávejte ZDE. Knihu lze objednat také v elektronické podobě e-knihy.

Druhy zděných stěn

Malé domky na klíč bývají jednopodlažní jednoduché budovy, které by se měly vyznačovat jednoduchým dispozičním řešením, ekonomičností a jejichž cena by se měla pohybovat kolem jednoho milionu korunLevné domky na klíč jsou ideálním řešením pro ty, kteří mají omezené finanční prostředky. Na internetu lze najít mnoho různých návrhů malých levných domků, které se tuto problematiku snaží s větším, či menším úsilím řešit. I my jsme podrobili toto téma důkladné analýze a navrhli jsme malý venkovský dům. Při promýšlení návrhu jsme se snažili o materiálovou střízlivost a maximální dispoziční funkčnost, a to nás vedlo k řešení založeném na možnosti rozšíření domu v budoucnosti.

Koncept je založen na vytvoření základního komfortního obydlí pro dva lidi. Dispozice malého domku však počítá s možností rozšíření o další dvě ložnice, které tak pokryjí potřeby dvougenerační rodiny. Při výstavbě malého domku se zároveň vybudují základy pro budoucí ložnice dětí. Plocha těchto základů může být zprvu využita jako parkovací stání, či zahradní altán, a až po letech se mohou vybudovat ložnice pro děti.

Malé rodinné domky na klíč jsou ideálním řešením pro mladé páry a svojí inteligencí předčí výhody startovacích bytů. Pokračujte na detailnější prezentaci malého rodinného domku na klíč ZDE.